שאלות תשובות

ההחלטה האם לבצע ציפוי או כתר הנה החלטה שתתקבל יחד עם הרופא המטפל בהתאם לצורך ולמתן מענה לאורך זמן . התהליכים הנם שונים בתכליתם, ציפוי הנו הדבקה על דופן השן הקיימת לעומת זאת  כתר “מתלבש” על כל השן. לכן יש להוועץ עם הרופא ולקבל את המלצתו הרפואית לכך.

ציפויי השיניים במרפאת  ד”ר גלעד פיסקוס מחזיקים לשנים רבות מאד כמובן בהתאם לשמירה עליהן ובהשמע להמלצות . ההדבקה נעשית באמצעות דבק “דור 4”. . ד”ר גליעד פיסקוס הנו בין הרופאים הבודדים בישראל אשר עובד בשיטה זו עם חומרים עמידים לאורך זמן בטכניקה ייחודית  ומורכבת אשר נרכשת מניסיון . שיטה זו פותחה ע”י ד”ר גלעד פיסקוס באוניברסיטה העברית בירושלים  במסגרת קבלת הדוקטורט שלו.

עם ציפויי החרסינה , למינייט ניתן בהחלט לאכול כל דבר שרק תרצו החל מתפוחים ועד סטייקים עסיסיים. הדבקת הציפוי נעשית באמצעות הדבק האיכותי והחזק בעולם להדבק ציפויים.
בתאבון 🙂

ציפוי חרסינה שומר על צבעו בצורה אחידה לאורך שנים רבות

נהחל במפגש השני עם ד”ר פיסקוס רואים שיפור וחיוך לבן ואחיד. בטיפול השני ד”ר פיסקוס בונה בעבודת יד את השיניים הזמניות. (קומפוזיט) ויעניק לכם את החיוך המושלם

בפגישה השלישית עם ד”ר פיסקוס החרסינה מוכנה להדבקה.

ד”ר פיסקוס למד בהדסה באוניברסיטה העברית עם ניסיון של מעל 30 שנה . השתלמויות של אסתטיקה בארץ ובעולם . 1. הציפויים לעולם לא נופלים. 2. המעבר לחניכיים אטום , חלק ובריא , שלא יכנס שאריות של אוכל שגורמים לדלקות בחניכיים . 3. עיצוב קו החניכיים מה שאף רופא לא יודע לעשות כדי החיוך יראה טבעי ויפה.

לד”ר פיסקוס  חשוב שהמעבדה והטכנאים יהיו קרובים אליו לכן המעבדה נמצאת במרפאה. והציפויים יוצאים לפי הנחייתו של ד”ר גלעד .במידה והצבע לא מדויקים לשביעות רצונו של ד”ר פיסקוס התיקון מתבצע במקום .

ד”ר פיסקוס לא אוהב לעבוד עם הדמיה כי זה אף פעם לא יוצא כמו במציאות. ה”הדמיה ” שד”ר פיסקוס עובד היא העבודות הרבות שיש לו באינסטגרם פייסבוק ובאתר. וכבר בשלב הזמניות הוא מתאים את צורת השן למבנה הפנים וצבע השן לצבע עור הפנים. כך החיוך נראה טבעי ולא פייק.

לוקחים מידות עם הסורק הדיגיטלי. לא עם הפלסטלינה שגורם לרפלקס ההקאה ולא נעים בפה. הסורק ידידותי נעים ומהיר. המידות עוברות ישירות במייל למעבדה. 

בין שבוע ל-10 ימים. כבר יש לכם חיוך מושלם.

במרפאה של ד”ר גלעד פיסקוס יש את הטכנולוגיה הגבוה ביותר. ההרדמה אצלנו במרפאה מתבצעת עם עט דיגיטלית . הרדמה אלחוטית שמטפטפת בצורה הומוגנית רצופה לחניכיים בלי לחץ וכך לא מרגישים כלום. דבר שני הנסיון מעל 30 שנה והמיומנות של ד”ר פיסקוס אפילו נהנים בטיפול ולא מרגישים כלום.

כבר שמגיעים למרפאה של ד”ר גלעד פיסקוס, לא מורגש שהגעתם למרפאת שיניים.זה מרגיש כאילו אתם בסלון הביתי. במרפאה מוצגים (תערוכה מתחלפת) תמונות שד”ר פיסקוס צילם במסעותיו בעולם . ד”ר גלעד צלם תרבויות וכרגע מוצגות צילומים מהמסע שלו ב”מונגוליה”.

המרפאה קטנה ואינטימית ואין עוד רופאים למעט ד”ר גלעד פיסקוס. יש יחס אישי והסבר מדוייק שמוריד כל פחד וחרדה שקיימים מרופא שיניים . כל מה שהכרתם עד עכשיו תמחקו הגעתם לרופא מקצוען עם נשמה ואכפתיות אין סופית.

לא, זאת מרפאה פרטית. אבל יש אפשרות להוציא מכתב המלצה/יעוץ מהרופא ד”ר גלעד פיסקוס ומקבלים החזר מהביטוח.

כרטיס אשראי עד 20 תשלומים. לא מקבלים צ’קים.

כן. ד”ר גלעד מומחה לזה כי זה דרוש מיומנות וכישרון . העבודה נעשית עם חומר קומפוזיטי (זה החומר שעושים איתו סתימות לבנות) כדי שזה יראה כמו שן טבעית. ד”ר גלעד בונה את זה בשכבות, שכבות עבודת יד. 

חומר קומפוזיטי זה החומר הלבן שאיתו עושים סתימות . עבודה יד של הרופא היתרון : מחיר לא יקר . חיסרון : ההשלמה עם הזמן נצבעת ומחליפה גוון. (תה, קפה, תבלינים) מחזיק עד 6 שנים.

חרסינה: נעשית במעבדה עבודת יד של טכנאי , ששם את החרסינה בתנור . חומר שמחזיק לשנים רבות והצבע נשאר תמיד לבן.

בדרך כלל לא. יש לפעמים צריך לעקוב ברשתות.

בדרך כלל לא אבל יש מקרים יוצאים מן הכלל הרופא מחליט.

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים
יש לכם שאלה? מעוניינים לפרסם באתר? נשמח לעמוד לשירותכם.