הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

 שיניים לבנות זה סקסי, צעיר, מרענן ויפה. השיניים הטבעיות שלנו, צבען המקורי נוטה בד”כ לגוון צהבהב, אפרפר או חום. זה תלוי בגורמים רבים ובעיקר בגנטיקה שלנו, בהרגלי צחצוח ובצריכת צבעי מאכל במזון ובשתייה. כיום ד”ר גלעד פיסקוס יכול להלבין בצורה קלה ובטוחה כמעט את כל צבעי השיניים ללבן בוהק ומנצח.

השיטה הבטוחה, היעילה, שמחזיקה לאורך שנים היא טכניקת הסדים האישיים המיוחדים שד”ר גלעד פיתח. ניתן להגיע לצבע הרצוי בתהליך לא ארוך של כ- 3 שבועות. בתוך הסדים, המותאמים אישית לכל מטופל/ת, מניחים טיפות קטנות מחומר ההלבנה, שמתחיל את פעולת ההלבנה. זה בעצם מי חמצן בריכוזים שמשתנים לאורך התהליך, והוא חודר לחלק הפנימי של השן, הדנטין. בדנטין יש מולקולות של פיגמנט אשר קובעות את צבע השן. החומר מפרק את מולקולות הפיגמנט וכך השן נראית לבנה יותר. החומר בטוח לשימוש, אינו גורם לנזק לזגוגית השן ומאושר על ידי משרד הבריאות.

הלבנת שיניים

חשוב לזכור – כדי שההלבנה תחזיק לאורך שנים יש לתחזק אותה והתחזוקה מאוד פשוטה. שומרים על הסדים ואחת לכמה חודשים שמים חומר הלבנה בריכוז הגבוה, למשך שעה אחת בלבד.

כל עוד מתחזקים את ההלבנה ונשמעים להוראות של ד”ר גלעד בנושא צחצוח השיניים, ההלבנה תחזיק לשנים רבות.

שיטת הלבנה נוספת היא הלבנה מהירה בתדר אור כפול. בתוך שעה מקבלים את התוצאה המדהימה. אולם התוצאה לא מחזיקה לאורך זמן ומתאימה למטופל/ת, שרוצים להגיע לאירוע קרוב עם שיניים נוצצות.

ניתן גם לשלב את שתי השיטות, כלומר להלבין מיידית את השיניים בשעה, להכין סד אישי למטופל/ת ולבצע את ההלבנה הביתית למשך שבוע בלבד בריכוז חומר הגבוה. חשוב לזכור שגם כאן התוצאה תחזיק לאורך זמן רק אם נתחזק אותה בדיוק כמו שהוסבר בשיטה הראשונה.

שירותי המרפאה נוספים:
לשיחת ייעוץ השאירו פרטים
יש לכם שאלה? מעוניינים לפרסם באתר? נשמח לעמוד לשירותכם.