חיוך של מיליון דולר: כל מה שרציתם לדעת על הלבנת שיניים לחתונה

בתוך שורה של הכנות אינסופיות לקראת החתונה, אפשר למצוא בשנים האחרונות את הלבנת השיניים. הליך רפואי קליל, המאפשר לחתן ולכלה לחייך בפה מלא לאורך יום הצילום המפרך, הנהוג לפני מסיבת החתונה.

אם גם אתם מתכוננים ליום צילומים וחשוב לכם להציג חיוך נוצץ מושלם ביום החתונה שלכם, כדאי שתכירו את האפשרויות העומדות בפניכם, כפי שמציג אותן דוקטור גלעד פיסקוס – מתמקצע בעיצוב חיוכים מושלמים.

הלבנת שיניים לקראת אירוע – להנציח רגעים מרגשים בלי להזניח את החיוך

הלבנת שיניים היא ערובה מובטחת לחיזוק הביטחון העצמי, מסייעות ביצירת תדמית של הצלחה ובריאות ומאפשרת לכם להשתלב בקלילות ונינוחות בעידן הרשתות החברתיות, אבל אם כל זה לא מספיק חשוב לכם, אתם בטח לא רוצים להזניח את החיוך שלכם לכבוד סשן צילומים לפני אירוע חשוב.

למינייטלמינייטלמינייט

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר
טלפון - 03-9679992

שיטות ביתיות להלבנת שיניים

אם אתם מעדיפים לטפל בעצמכם בשיניים שלכם, תוכלו למצוא מבחר אפשרויות להלבנה ביתית של שיניים:

  • מדבקות להלבנת שיניים – ניתן לרכוש באינטרנט, אך נחשבות פחות אפקטיביות בגלל הנטיה שלהן להתמוסס ברוק.
  • עט להלבנת שיניים – אמצעי פשוט למריחת חומר הלבנה על השיניים.
  • ערכת אור כחול להלבנת שיניים – מכילה סד שיניים אוניברסלי, חומר הלבנה ומנורה קטנה, בדומה לאמצעים המשמשים את רופא השיניים, אך בניגוד לרופא השיניים מדובר על חומרים עדינים, סד שאינו מותאם אישית ותוצאה שמחזיקה מעמד לטווח קצר.

דר' פיסקוס מסביר על שיטות להלבנת שיניים

"כיום ניתן לרכוש ערכות ואמצעים שונים להלבנת שיניים, רובם מאושרים על ידי משרד הבריאות ואינם מסוכנים לשימוש, אבל זה בגלל שיש בהם ריכוז נמוך של חומרי הלבנה – שהופך אותם הרבה פחות יעילים משיטות מקצועיות יותר. בדיוק משום כך, הלבנת שיניים אצל רופא שיניים מוסמך, היא הדרך המבטיחה תוצאות בטוחות, מוצלחות ואפקטיביות יותר מכל שיטה אחרת."

כיצד מתבצעת הלבנת שיניים אצל ד"ר גלעד פיסקוס?

לפני תחילת התהליך, הרופא עורך בדיקה מקדימה כדי לבדוק את מצב השיניים ולהחליט אם יש התאמה לטיפול הלבנת שיניים.

לאחר מכן יוצרים סד מיוחד מותאם אישית, כדי להחזיק את חומר ההלבנה צמוד ככל האפשר לשיניים לאורך תהליך ההלבנה.

במשך שלושה שבועות התוצאות עולות בהדרגה למקסימום ואותן יש לתחזק כל חצי שנה.

אם אין אפשרות לבצע הלבנת שיניים בגלל מצב הפה, אפשר לבצע ציפוי למינייט לשיניים, שמכסה את כל הפגמים הנראים לעין ומסייע לשיקום.

שלומית אזרד ממליצה על ד

הלבנת שיניים – לכמה זמן היא מחזיקה?

הטיפול הייחודי שפותח במרפאה של דר' פיסקוס מייצר תוצאה אפקטיבית ומרשימה, מחזיקה מעמד לאורך שנים, תוך ביצוע טיפולי תחזוקה מינימליים פעם בחצי שנה.