ציפוי חרסינה לשיניים

ציפויי חרסינה, למינייט, הן קליפות חרסינה דקות (קטנות מ-1 מ"מ) שמודבקות על גבי השיניים הטבעיות לאחר השחזה מינימלית.

הטיפול מיועד לשיפור נראות השיניים והפה, הוא מוביל למראה אסתטי של השיניים ולחיוך שאפשר להתגאות בו. הציפוי נותן לנו פתרון מידי למצבים כמו: שיניים עקומות, שחוקות או שבורות. הוא מתאים כטיפול לשיניים עם כתמים או שחורות כאשר ההלבנה לא עוזרת או לא מתאימה.

מתי נבצע ציפוי שיניים?

שיטה זו נותנת לנו פתרון לבעיות שונות בחלל הפה והשיניים והיא נחשבת לשמרנית בהשוואה לטיפולי שיניים אחרים. במהלך הטיפול נסיר בעדינות שכבה דקיקה מזגוגית האמייל ועליה נבנה את הציפוי החדש. ההסרה היא מינימלית, אך קריטית להצלחת הטיפול והיא תתבצע לרוב רק בחלק החיצוני של השן, ללא מגע באזור הפנימי.

טיפול זה נותן לנו מענה מהיר ופשוט, עם החלמה מהירה בהשוואה לטיפולי שיניים אחרים. כל זה אינו מפחית מהיעילות שלו אלא להפך. הטיפול יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות כשהוא מבוצע כהלכה. נרצה לבצע ציפוי שיניים למינייט במקרים הבאים:

 • כפעולת שחזור והשלמה של שיניים ששבורות מעט.
 • לצורך סגירת מרווחים אשר נוצרו בשל חשיפת שורשים.
 • כשנרצה לשנות את צורת השיניים, במקום יישור שיניים.
 • כמענה אסתטי לקיצור או הארכת השיניים.
 • לתיקון פגמים ומפגעים בשכבת האמייל המקורית.
 • במקרה של שיניים כהות כשאי אפשר לבצע הבהרה, ניתן לבצע הלבנת שיניים למינייט אצל ד"ר גלעד פיסקוס.

מתי נבצע ציפוי חרסינה לשיניים?

ציפוי חרסינה לשיניים נותן מענה רפואי ואסתטי. לעתים הציפוי יהיה חלק מטיפול השיניים והוא לא יעמוד בפני עצמו וכמטרה יחידה. הרופא יכול להמליץ לנו לבצע את הטיפול בכל אחד מהמקרים הבאים:

 • במקרה של שיניים שקיבלו צבע ואי אפשר להלבין אותן.
 • כאשר ישנו שבר קל או כשנדרשת השלמת שיניים.
 • לצורך שינוי קו האמצע של החיוך, כצורך אסתטי בלבד.
 • במקרה של חשיפת השורשים כטיפול מונע עששת.
 • לשינוי של הצורה שנוצרה לשיניים כולל הארכה וקיצור.
מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר
טלפון - 03-9679992

הגנה מפני עששת ותוצאה אסתטית

ציפוי שיניים למינייט לא רק משיג את התוצאה האסתטית וחיוך מושלם אלא גם עוזר בהגנה מפני העששת אלה תוך ביצוע טיפולי שיניים אסתטיים. בשיטה זו נוכל לסגור מרווחים בין השיניים לבין החניכיים ולהגן על חשיפת השורשים. הגנה זו מקשה על החיידקים להגיע לאזור ולפגוע בשיניים ובחניכיים.

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי הדרישה לטיפול זה גוברת. הסיבות לכך הן היכולת לקבל תוצאה מעולה גם בטיפול של שני מפגשים בלבד. הציפוי נותן מענה לבעיות מגוונות ובסיום הטיפול אנחנו יכולים ללכת בגאווה עם חיוך רחב וגם ליהנות משכבת הגנה מפני אחת ממחלות הפה והחניכיים הנפוצה ביותר, העששת.

ציפוי חרסינה לשיניים לפני ואחרי – חיוך טבעי

התוצאה הסופית של הטיפול נראית טבעית לחלוטין. הן ברמת השן והן ברמת ההתאמה לחניכיים ולכן החיוך נראה מושלם. גוון השן שמתקבל אחיד כיוון שהוא נקבע על ידינו כבר בשלבים הראשונים של הטיפול.

ההדבקה מותאמת בשלמות ולכן לא ניתן להבחין בה וכמו כן, היא מחזיקה לאורך שנים רבות ללא כל צורך בטיפולים חוזרים. הטיפול אצל ד"ר גלעד פיסקוס מתבצע ב-2 מפגשים בלבד והמהפך דרמטי.

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר
טלפון - 03-9679992

פתרון אסתטי שנותן מענה בריא

הציפוי פותח במקור כדי לתת מענה אסתטי, אך מאז היווצרותו ועד היום הטכנולוגיה התפתחה. היום אפשר לראות כי הציפוי הוא גם אסתטי וגם עוזר לשמירה על בריאות הפה והשן. אם בעבר הציפויים החזיקו מעמד זמן קצר בלבד, היום אנחנו יכולים ליהנות מטיפול שתוצאותיו נשמרות לאורך שנים. בסיום הטיפול השיניים יכולות להחזיר לנו את הביטחון העצמי ואת החוזק של חלל הפה.

חשוב לציין כי כל טיפול הוא אינדיווידואלי ולכן ישנה חשיבות לבדיקות המקדימות, לבחירת שיטת הטיפול הנכונה ולבחור רופא בעל ניסיון רב בתחום.

מומחה בתחום

על מנת שנוכל ליהנות מהתוצאות הרצויות, על הרופא להביא איתו ניסיון והתמחות בתחום זה. ד"ר גלעד פיסקוס מסייע למטופלים רבים לאורך השנים. מטופלים רבים מחייכים כבר שנים תודות לטיפול מסור ומדויק.