כתר זירקוניה לשיניים

חלק מהשיניים אשר עברו טיפולי שורש צריכות לקבל כיסוי. כתר המשחזר את השן המקורית יהיה הפתרון. הסיבה העיקרית להוספת הכתר היא הצורך להגן על השן מפני שבר ויצירת שחזור של הצורה הטבעית כדי שהשיניים יוכלו להמשיך לתפקד.

נוסף לכך, חלק מהשיניים שיעברו טיפול שורש ישנו את הגוון שלהן ויהפכו לאפורות. הדבר גורם למפגע אסתטי, בעיקר בשיניים קדמיות. האתגר המרכזי של הטיפול הוא להתאים כתר שייראה טבעי ושאי אפשר יהיה להבחין בו או לחילופין ניתן לבצע הלבנת שיניים ויהפכו לשיניים לבונות.

האתגר המרכזי – מה זה ציפוי זירקוניה?

כתר זירקוניה מתאים למצבים בהם נעשה טיפול שורש וכשכמות השן שנותרה קטנה והכותרת חלשה. הטיפול נעשה כדי לאפשר לנו ליהנות מחלל פה בריא ואסתטי, אך בסופו של דבר, ללא הנחת הכתר, לא נוכל לחיות בשגרה בריאה ונינוחה. הכתר מאפשר לנו לשמור על תוצאות הטיפול ובו זמנית ליהנות ממראה אסתטי מרשים.

המטרה של הטיפול הוא להתאים את הכתר כך שיראה טבעי ושלא יבחינו בו. לשם כך הוא יותאם בדיוק מושלם למקום ולצבע של השיניים. הוא לא יכול להיות בהיר או כהה אלא ההתאמה תתבצע באופן אישי. לאחר שהטיפול יושלם בהצלחה, נוכל ללכת בחיוך מלא, מאושרים, בלי שאיש ידע כי עברנו טיפול שיניים או שהניחו לנו כתר או כתרים.

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר
טלפון - 03-9679992

הטכנולוגיה עומדת לרשותנו

לאורך השנים חלה התפתחות טכנולוגית גם ברפואת השיניים. תודות לה אנחנו יכולים להשתמש היום בכתרים ללא מתכת מסוג זירקוניה או MAX-E ולהתאים אותם בדיוק מרבי כך שהן נראות כשיניים טבעיות לחלוטין. תהליך הנחת הכתר נעשה במספר שלבים.

שלב ראשון – התאמה

יש למדוד את השן שעליה יהיה הכתר ואת השיניים שנמצאות לצדה. בהתאם לכך נוכל לבנות את הכתר ולהבטיח כי הוא יונח באופן מדויק ויישאר במקומו לאורך שנים רבות.

שלב שני – הכנת השן

השן צריכה להיות מוכנה לכתר שיונח עליה. נשתמש באמצעים שונים לנקות אותה ולהתאים אותה על פי הצורך כשכל זה יתבצע תחת הרדמה מקומית.

שלב שלישי – הנחת כתר זירקוניה

לבסוף ניתן להניח את הכתר במקומו ונבדוק כי ישנה התאמה מושלמת בין השן לבין הכתר. הכתר יכול לשמש לאורך שנים כל עוד נשמור על היגיינת הפה ועל בדיקות תקופתיות.

מקצועיות, בריאות, אסתטיקה

במרפאתו של ד"ר גלעד פיסקוס ישנו דגש רב על המקצועיות ועל השגת חיוך מאושר. כל מטופל ומטופלת זוכים ליחס אישי ואנו מביאים את קדמת הטכנולוגיה כדי להשיג את התוצאה המושלמת.