כתרי זירקוניה ללא מתכת

כתרי זירקוניה ללא מתכת

חלק מהשיניים אשר עברו טיפולי שורש צריכות לקבל כיסוי. כתר המשחזר את השן המקורית יהיה הפתרון. הסיבה העיקרית להוספת הכתר היא הצורך להגן על השן מפני שבר ויצירת שחזור של הצורה הטבעית כדי שהשיניים יוכלו להמשיך לתפקד. נוסף לכך, חלק מהשיניים שיעברו טיפול שורש ישנו את הגוון שלהן ויהפכו לאפורות. הדבר גורם למפגע אסתטי, בעיקר בשיניים קדמיות. האתגר המרכזי של הטיפול הוא להתאים כתר שייראה טבעי ושאי אפשר יהיה להבחין בו או לחילופין ניתן לבצע הלבנת שיניים ויהפכו לשיניים לבונות.

האתגר המרכזי – מה זה ציפוי זירקוניה?

כתר זירקוניה מתאים למצבים בהם נעשה טיפול שורש וכשכמות השן שנותרה קטנה והכותרת חלשה. הטיפול נעשה כדי לאפשר לנו ליהנות מחלל פה בריא ואסתטי, אך בסופו של דבר, ללא הנחת הכתר, לא נוכל לחיות בשגרה בריאה ונינוחה. הכתר מאפשר לנו לשמור על תוצאות הטיפול ובו זמנית ליהנות ממראה אסתטי מרשים. המטרה של הטיפול הוא להתאים את הכתר כך שיראה טבעי ושלא יבחינו בו. לשם כך הוא יותאם בדיוק מושלם למקום ולצבע של השיניים. הוא לא יכול להיות בהיר או כהה אלא ההתאמה תתבצע באופן אישי. לאחר שהטיפול יושלם בהצלחה, נוכל ללכת בחיוך מלא, מאושרים, בלי שאיש ידע כי עברנו טיפול שיניים או שהניחו לנו כתר או כתרים.  

כתרים ללא מתכת – זירקוניה ואימקס

חלק מהשיניים שעברו טיפולי שורש צריכים לקבל כיסוי של כתר המשחזר את השן המקורית. הסיבה העיקרית בשיניים אחוריות היא הגנה של השן מפני שבר ושיחזור צורתו הטבעית כדי שיוכל לתפקד.

בשיניים קידמיות חלק מהשיניים שעברו טיפול שורש משנות את גוון השן ומאפירות והכתר נועד לתקן את הפגם האסתטי.

האתגר המרכזי הוא להתאים כתר שייראה טבעי ולמעשה שלא יוכלו להבחין בו. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו כיום להשתמש בכתרים ללא מתכת מסוג זרקוניה או E- MAX ולהתאימם בדיוק מירבי כך שהן נראות כשיניים טבעיות לחלוטין.

שירותי המרפאה נוספים:
לשיחת ייעוץ השאירו פרטים
יש לכם שאלה? מעוניינים לפרסם באתר? נשמח לעמוד לשירותכם.
דילוג לתוכן