שתלים דנטליים

שיקום הפה בעזרת שתלים דנטליים בריאות הפה שלנו משפיעה על איכות החיים. פה מלא שיניים חזקות מאפשר לנו לאכול באופן חופשי, לשוחח עם אחרים בצורה ברורה ולחייך בנינוחות. כאשר הפה פגוע וחלק מהשיניים אבדו, הביטחון העצמי יכול להיפגע, אנו עלולים להתקשות לאכול מאכלים רבים ויש לכך גם השלכות חברתיות.

טיפול שיקום פה נועדו להחזיר את היכולות התפקודיות ואת הביטחון העצמי. השיקום הוא מונח רחב וכולל טיפולים שונים בהתאם למצבו של כל מטופל. התפקיד של הרופא הוא לראות את התמונה המלאה. לבחון את המצב הנוכחי של חלל הפה והשיניים ולהציע את הטיפול הנכון והיעיל ביותר.

שתלים דנטליים לשיניים טבעיות

שתלים דנטליים נותנים את המענה הטכנולוגי המתקדם ביותר עבור אנשים אשר איבדו את השיניים הטבעיות (את חלקן או את כולן). השתל הוא למעשה בורג מטיטניום, שנעגן בתוך העצם כמו יתד ועליו יורכבו כתרים שישלימו את המראה וישקמו את הפה.

הטיטניום משמש היום לטיפולים מתקדמים ברפואה. הגוף קולט אותו בצורה מיטבית ואינו מביע התנגדות. הוא חזק ויכול להישאר בתוך הפה לאורך שנים רבות, ללא כל צורך בהחלפות וזאת בתנאי שנשמור על תנאי היגיינה טובים ונגיע למעקבים, כמו שנדרש לאחר כל טיפול שיניים.

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר
טלפון - 03-9679992

הפתרון הנכון ביותר לבריאות חלל הפה

השתל מקנה לנו יתרונות רבים והוא משמש כפתרון נכון להשבת תפקוד חלל הפה. בתהליך ההנחה אין פגיעה בשיניים סמוכות ואין כל צורך בגשר. את ההמלצה להניח את הכתר ייתן הרופא רק לאחר שיבצע בדיקות מקדימות מתאימות ולאחר שהשתמש באמצעי הדמיה.

לאחר שנמצא כי פתרון זה הוא הנכון ביותר, אפשר יהיה לבצע את הטיפול שיותאם לכל אחד באופן אישי. לפני תחילת הטיפול יהיה ברור, גם לרופא וגם למטופל, האם יש צורך לבצע שתל אחד או מספר שתלים וכיצד יתבצע התהליך.

טיפולי שיקום הפה

ד"ר גלעד פיסקוס השתלם בתחום השתלים הדנטליים בשנת 2009 במעבדות חברת זימר שבשוויץ. מאז ביצע מאות השתלות בהצלחה רבה. הפרוצדורה מתבצעת באופן מדויק וסיכויי ההצלחה שלה עומדים על מעל 98%. בניגוד לדעה הרווחת, טיפולים מסוג זה כמעט ואינם מלווים בכאב.

לאורך כל הדרך ניתן לפנות אל ד"ר גלעד פיסקוס בכל שאלה. משלב האבחון ועד לאחר הנחת השתלים הוא פנוי וזמין למטופלים ומלווה אותם באופן אישי.