ציפויי חרסינה לשיניים מחיר

ציפויי חרסינה לשיניים מחיר

המחיר של ציפויי חרסינה לשיניים בעבודת יד מושפע ממספר גורמים התורמים לעלות הכוללת של הליך אסתטי זה. ציפויי חרסינה בעבודת יד מיוצרים בהתאמה אישית למבנה השיניים וההעדפות האסתטיות הייחודיות של כל מטופל, מה שגורם לרוב לעלות גבוהה יותר בהשוואה לציפויים מוכנים מראש או לציפויים אחרים שאינם עשויים מחרסינה. המורכבות והדיוק הכרוכים ביצירת כל ציפוי בנפרד על ידי טכנאי שיניים מיומנים מוסיפים למחיר, וכך גם איכות החומרים בהם נעשה שימוש. בנוסף, המיומנות של רופא השיניים, הכישרון שלו והפרפקציוניזם שלו בשילוב שיתוף יצירתי ויעיל עם הטכנאי, יכולים להשפיע גם הם על התמחור. חשוב לקחת בחשבון שלעיתים ייעשה שימוש בציפויי חרסינה במסגרת מערך טיפולים שלם, הכולל טיפולים שונים כמו הלבנת שיניים או יישור שיניים, המשפיעים עוד יותר על ההשקעה הכוללת בהשגת חיוך שעבר טרנספורמציה יפה.

ציפוי חרסינה לשיניים מחיר

הנה 7 יתרונות שמציעים ציפויי חרסינה לשיניים

כאשר מדברים על ציפויי חרסינה לשיניים מחיר הוא אחד הפרמטרים שאותו לוקחים בחשבון במסגרת שלבי הבחינה הראשוניים. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מהיתרונות הרבים שמביאים איתם ציפויי חרסינה לשיניים שהפכו למבוקשים מאד באחרונה, ובעיקר בהשוואה לאחרים. הנה היתרונות הבולטים שלהם:

 1. אסתטיקה אישית: ציפויי חרסינה בהתאמה אישית מותאמים לאנטומיה הדנטלית הייחודית של כל מטופל ולאסתטיקה הרצויה. הם מיוצרים בעבודת יד על ידי טכנאי שיניים מיומנים כדי להתאים את צורת השן, גודלה והצבע, בהתייחס לשיניים האחרות, מה שמביא למראה טבעי והרמוני. רמה זו של התאמה אישית מאפשרת למטופלים להשיג את חיוך חלומותיהם, תוך התייחסות להעדפות ספציפיות.
 2. התאמה יוצאת דופן: ציפוי בעבודת יד מעוצב ומותאם במדויק לכל שן משתלב בצורה הנכונה בפה. התאמה מדויקת זו לא רק משפרת את המשיכה האסתטית אלא גם מבטיחה נוחות ותפקוד תקין. המטופלים יכולים ליהנות מתפקוד משופר תוך הצגת חיוך יפהפה.
 3. עמידות ואריכות ימים: ציפויי חרסינה לשיניים בהתאמה אישית עשויים מחומרים איכותיים הידועים בחוזקם ובחוסנם. עם טיפול ותחזוקה נאותים, הם יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, מה שהופך אותם לפתרון שיניים קוסמטי חסכוני. העמידות שלהם בפני כתמים ושינוי צבע מבטיחה גם שאותם ציפויים ישמרו על המראה הבהיר והטבעי שלהם לאורך זמן.
 4. זעיר פולשני: ציפויי חרסינה בעבודת יד הם בדרך כלל דקים במיוחד, הדורשים הכנה מינימלית של השיניים. גישה זעיר פולשנית זו משמרת את רוב מבנה השיניים הטבעי תוך השגת שיפור משמעותי במראה. המטופלים נהנים מטיפול שמרני הממזער את הסרת האמייל.
 5. רב תכליתיות: ציפוי בהתאמה אישית הוא רב תכליתי ויכול לתת מענה למגוון רחב של בעיות שיניים קוסמטיות. ציפויי חרסינה מסתירים ביעילות פגמים כמו סדקים, כתמים, אי יישור ורווחים, ומספקים מהפך מקיף למראה כולו. בין אם נעשה שימוש על שן בודדת או על מספר שיניים, ציפויים מותאמים אישית מציעים אחידות ואיזון.
 6. עמידות בפני כתמים: ציפויי חרסינה עמידים מאוד בפני כתמים ממקורות שונים כמו קפה, תה או יין אדום. איכות עמידה לכתמים זו מסייעת לשמור על בהירות הציפויים, ומבטיחה שהם ימשיכו להיראות לבנים ומושכים זמן רב לאחר ההדבקה.
 7. ביטחון משופר: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של ציפויי חרסינה בהתאמה אישית ובעבודת יד הוא החיזוק בביטחון העצמי שהם מספקים. חיוך שעבר שינוי יכול להשפיע לטובה על ההערכה העצמית והרווחה הכללית של האדם, ולגרום לו להרגיש יותר בנוח ובטוח בהיבטים שונים של החיים.

9 מקרים בהם ציפויי חרסינה לשיניים הם הפתרון המתאים למטופל

סוגיות כמו ציפויי חרסינה לשיניים מחיר וגם מידת התאמתו של ההליך הן קריטיות לחקירה לטובת קבלת התוצאה הרצויה והיא, כאמור, שיניים צחורות ויפות. חשוב לוודא שאכן משמשים כמועמדים מתאימים להליך מסוג כזה כדי לוודא שהמראה שבו מעוניינים יתקבל ויהיה חלק מהלוק כולו. הנה מקרים בהם ציפויי חרסינה לשיניים יכולים להיות הפתרון המתאים:

 1. שיניים מוכתמות או דהויות: ציפויי חרסינה יעילים מאוד בכיסוי כתמים עמוקים או שינויי צבע שעלולים לא להגיב טוב לשיטות הלבנת שיניים מסורתיות. הם מספקים פתרון בהיר, עקבי ועמיד לאורך זמן למטופלים המחפשים חיוך לבן יותר.
 2. שיניים סדוקות או שבורות: ניתן להשתמש בציפוי לתיקון שיניים סדוקות או שבורות, ולהחזיר את המראה והחוזק הטבעיים שלהן. לעתים קרובות הם אופציה שמרנית יותר מאשר כתרים דנטליים, מכיוון שהם פחות פולשניים ופחות משפיעים על השיניים הטבעיות עצמן.
 3. שיניים לא ישרות: למטופלים עם שיניים לא ישרות או עקומות, כאלה שרוצים מראה ישר יותר ללא טיפול אורתודנטי, ציפוי יכול להציע פתרון מהיר ואסתטי. ציפויי חרסינה יכולים ליצור אשליה של שיניים ישרות יותר על ידי עיצוב מחדש ויישור הציפויים.
 4. רווחים בין שיניים: ציפויי חרסינה יכולים לסגור רווחים קטנים בין השיניים, וליצור חיוך אחיד ומאוזן יותר. זה מבטל את הצורך בטיפולי יישור שיניים במקרים של בעיות מרווח קלות.
 5. שיניים שחוקות או קצרות: ציפוי יכול להאריך ולעצב מחדש שיניים שנשחקו עם הזמן בגלל גורמים כמו חריקת שיניים או שחיקה שהיא טבעית. הציפויים משחזרים פרופורציות נכונות של השיניים ומשפרים את המראה הכללי.
 6. גודל או צורה של שיניים באופן שאיננו מאוזן: מטופלים עם שיניים שאינן דומות בגודל, בצורה או בפרופורציות יכולים להפיק תועלת מציפוי. ציפויים בהתאמה אישית מעוצבים כך שיתאימו לשיניים מסביב, ויוצרים חיוך הרמוני וסימטרי.
 7. שיניים עם פגמים קוסמטיים קלים: ציפויי חרסינה יכולים לתת מענה לפגמים קוסמטיים קלים שונים, אמייל פגום או שיניים בעלות מרקם לא סדיר. הם מספקים משטח חלק ונטול פגמים.
 8. מהפך חיוך מקיף: מטופלים המחפשים שינוי מלא בוחרים לעתים קרובות בציפוי כחלק מתוכנית אסתטיקה דנטלית מקיפה. ניתן לשלב ציפוי עם טיפולים אחרים כמו הלבנת שיניים, יישור שיניים, או השתלות שיניים כדי להשיג חיוך מחודש לחלוטין.
 9. כתם או שינוי צבע קבוע: לחלק מהמטופלים יש שיניים עם הכתמה פנימית או שינוי צבע שלא ניתן לטפל בהן ביעילות באמצעות הלבנת שיניים. במקרים כאלה, ציפויי חרסינה יכולים להציע פתרון קבוע להסתרת שינוי הצבע וליצור חיוך יפה וצחור יותר.

6 מצבים בהם ציפויי חרסינה אינם מתאימים

בעוד שציפויי חרסינה הם פתרון שיניים אסתטי רב תכליתי ויעיל, ישנם מצבים שבהם הם עשויים שלא להתאים או לדרוש שיקול דעת מדוקדק. כאשר אתם מתעניינים בנושא של ציפויי חרסינה לשיניים מחיר ונקודות נוספות שקשורות לכך, חשוב שתדעו מהם אותם מצבים. אם כך, הנה הם:

 1. בריאות ירודה של חלל הפה: חולים עם מחלת חניכיים פעילה, עששת לא מטופלת או בעיות אחרות הקשורות לבריאות הפה צריכים להתייחס למצבים אלה לפני שהם שוקלים ציפויי חרסינה. ציפויים דורשים בסיס בריא של שיניים וחניכיים למיקום מוצלח.
 2. עששת חמורה או נזק מבני: ציפויי חרסינה אינם מתאימים לשיניים עם עששת נרחבת או נזק מבני. במקרים כאלה, ייתכן שיהיה צורך בטיפולי שיקום נרחבים יותר כמו כתרים דנטליים או השתלות שיניים כדי לבנות מחדש ולחזק את השיניים הפגועות.
 3. שחיקת שיניים פעילה (ברוקסיזם): מטופלים עם ברוקסיזם, מצב המאופיין בשחיקת שיניים או הידוק שיניים, עשויים שלא להיות מועמדים אידיאליים לציפוי. הלחץ והחיכוך הקבועים עלולים לגרום לציפויים להתבלות או להישבר לאורך זמן. טיפול בברוקסיזם עם סד לילה מותאם אישית או טיפול בגורם הבסיסי הוא חיוני לפני ששוקלים ציפויי חרסינה לשיניים.
 4. ציפיות לא מציאותיות: מטופלים עם ציפיות לא מציאותיות לגבי התוצאה של הדבקת ציפוי עשויים לא להיות מועמדים מתאימים. חשוב לקיים דיונים פתוחים וכנים עם רופא השיניים כדי להבטיח שמטרותיו של המטופל יתאימו לתוצאות הניתנות להשגה של ציפוי.
 5. אילוצים פיננסיים: ציפויי חרסינה הם השקעה במראה יפה וחיוני יותר, והעלות יכולה להיות גורם משמעותי כאשר בוחרים אפשרות של ציפויי חרסינה לשיניים מחיר ועוד. מטופלים עם משאבים כלכליים מוגבלים או כאלה שלא מוכנים להתחייב להוצאה צריכים לבחון אפשרויות חלופיות שמתאימות יותר לתקציב שלהם.
 6. שיקולי גיל: אנשים צעירים שהשיניים שלהם עדיין מתפתחות או מטופלים עם היסטוריה של טיפולי שיניים מקיפים עשויים במקרים מסוימים פחות להתאים להליך. חיוני להתייעץ עם רופא השיניים שיוכל להעריך את הנסיבות האישיות ולספק מענה בהתאם.

כיצד נקבע מחיר ציפויי חרסינה לשיניים

המחיר של ציפויי חרסינה לשיניים נקבע על ידי מספר פרמטרים מרכזיים המשפיעים ביחד על העלות הכוללת של ההליך. בראש ובראשונה, הבחירה ברופא שיניים מיומן ומקצועי, משחקת תפקיד משמעותי במחיר, שכן מטפלים מנוסים לרוב גובים יותר עבור מומחיותם ואיכות עבודתם. בנוסף, מידת הפרפקציוניזם שלו, השאיפה לספק מענה ממוקד, איכותי וברמה גבוהה מאד משפיעים גם הם על כך, כמו גם שיתוף הפעולה שלו עם הטכנאי שתורם לכך לא פחות מזה.

מורכבות הטיפול היא שיקול מכריע נוסף. מטופלים עם בעיות נרחבות או כאלה שזקוקים ליותר ציפויים עשויים להתמודד עם עלויות גבוהות יותר מאלה עם דאגות אסתטיות מינימליות. סוג חומרי החרסינה המשמשים לציפוי תורם גם הוא למחיר, כאשר חרסינה איכותית מאד מציעה אסתטיקה ועמידות מעולים ולעתים קרובות תצריך תשלום גבוה יותר. לבסוף, כל טיפול או פרוצדורה נוספים המבוצעים בשילוב עם ציפוי, כגון הלבנת שיניים או יישור שיניים, יכולים להשפיע עוד יותר על העלות הכוללת. וכמובן, גם העובדה שמדובר בעבודת יד. כאשר בוחנים אפשרות של ציפויי חרסינה לשיניים מחיר גבוה יותר עשוי לנבוע מכך שאותם ציפויים עשויים בעבודת יד עם ידי טכנאים מיומנים ומותאמים באופן נקודתי ומדויק למטופל, מה שמוביל ליצירת מראה טבעי ומענה עמיד ואיכותי מאד.

תוהים לגבי ציפויי חרסינה לשיניים מחיר ופרמטרים נוספים הקשורים להליך?

המרכז לעיצוב החיוך של ד”ר גלעד פיסקוס הוא הכתובת הנכונה. המרכז מציע לכם, בין היתר, ציפויי חרסינה לשיניים במחירים נוחים, שישוו לשיניים שלכם מראה מקסים. ציפויים איכותיים ועמידים מאד, ומיוצרים בעבודת יד על ידי טכנאים מומחים. כך מתקבל מראה טבעי והרמוני ומשיגים חיוך יפהפה. לשאלות בכל עניין, לרבות בנושא ציפויי חרסינה לשיניים מחיר ועוד, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-9679992. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים
יש לכם שאלה? מעוניינים לפרסם באתר? נשמח לעמוד לשירותכם.