למינייט - ציפויי חרסינה

ציפויי חרסינה, למינייט, הן קליפות חרסינה דקות (קטנות מ-1 מ"מ) שמודבקות על גבי השיניים הטבעיות לאחר השחזה מינימלית.

הטיפול מיועד לשיפור נראות השיניים והפה, הוא מוביל למראה אסתטי של השיניים ולחיוך שאפשר להתגאות בו. הציפוי נותן לנו פתרון מידי למצבים כמו: שיניים עקומות, שחוקות או שבורות. הוא מתאים כטיפול לשיניים עם כתמים או שחורות כאשר ההלבנה לא עוזרת או לא מתאימה.

מתי נבצע ציפוי שיניים למינייט?

שיטה זו נותנת לנו פתרון לבעיות שונות בחלל הפה והשיניים והיא נחשבת לשמרנית בהשוואה לטיפולי שיניים אחרים. במהלך הטיפול נסיר בעדינות שכבה דקיקה מזגוגית האמייל ועליה נבנה את הציפוי החדש. ההסרה היא מינימלית, אך קריטית להצלחת הטיפול והיא תתבצע לרוב רק בחלק החיצוני של השן, ללא מגע באזור הפנימי.

טיפול זה נותן לנו מענה מהיר ופשוט, עם החלמה מהירה בהשוואה לטיפולי שיניים אחרים. כל זה אינו מפחית מהיעילות שלו אלא להפך. הטיפול יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות כשהוא מבוצע כהלכה. נרצה לבצע ציפוי שיניים למינייט במקרים הבאים:

  • כפעולת שחזור והשלמה של שיניים ששבורות מעט.
  • לצורך סגירת מרווחים אשר נוצרו בשל חשיפת שורשים.
  • כשנרצה לשנות את צורת השיניים, במקום יישור שיניים.
  • כמענה אסתטי לקיצור או הארכת השיניים.
  • לתיקון פגמים ומפגעים בשכבת האמייל המקורית.
  • במקרה של שיניים כהות כשאי אפשר לבצע הבהרה.

הגנה מפני עששת ותוצאה אסתטית

ציפוי שיניים למינייט לא רק משיג את התוצאה האסתטית וחיוך מושלם אלא גם עוזר בהגנה מפני העששת. בשיטה זו נוכל לסגור מרווחים בין השיניים לבין החניכיים ולהגן על חשיפת השורשים. הגנה זו מקשה על החיידקים להגיע לאזור ולפגוע בשיניים ובחניכיים.

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי הדרישה לטיפול זה גוברת. הסיבות לכך הן היכולת לקבל תוצאה מעולה גם בטיפול של שני מפגשים בלבד. הציפוי נותן מענה לבעיות מגוונות ובסיום הטיפול אנחנו יכולים ללכת בגאווה עם חיוך רחב וגם ליהנות משכבת הגנה מפני אחת ממחלות הפה והחניכיים הנפוצה ביותר, העששת.

התוצאה – חיוך טבעי

התוצאה הסופית של הטיפול נראית טבעית לחלוטין. הן ברמת השן והן ברמת ההתאמה לחניכיים ולכן החיוך נראה מושלם. גוון השן שמתקבל אחיד כיוון שהוא נקבע על ידינו כבר בשלבים הראשונים של הטיפול. 

ההדבקה מותאמת בשלמות ולכן לא ניתן להבחין בה וכמו כן, היא מחזיקה לאורך שנים רבות ללא כל צורך בטיפולים חוזרים. הטיפול אצל ד"ר גלעד פיסקוס מתבצע ב-2 מפגשים בלבד והמהפך דרמטי.

שיחה עם נציג