אסתטיקה דנטלית

החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. שיניים לבנות ושלמות הן שיניים שכיף להתגאות בהן ולהראות אותן לעולם. כאשר השיניים שחורות, שבורות או לא מחמיאות, אנו חווים פגיעה באיכות החיים ובביטחון העצמי. את המצב נוכל לשנות בעזרת שלל טיפולי אסתטיקה.

טיפולים אסתטיים משלימים

בהמשך לטיפולי השיניים האסתטיים , ישנו טיפול משלים להורדת פיגמנטציה בחניכיים. ישנם פציינטים הסובלים מכתמים כהים בחניכיים, שהם בעצם סוג של פיגמנט .

טכניקה פשוטה ולא כואבת מאפשרת סוף סוף בטיפול אחד להיפטר מכתמים שחורים אלה.

טיפולי אסתטיקה דנטלית

צמד המילים "אסתטיקה דנטלית" מתייחס למגוון טיפולים. חלקם מתמקדים בעיקר בנראות של חלל הפה אך רובם משפיעים גם על המצב הבריאותי ומשפרים את תפקוד השיניים.

הלבנת שיניים

שיניים צהובות ושמתחילות להשחיר הן מפגע אסתטי. טיפולי הלבנת שיניים מתבצעים ביעילות ותוך זמן קצר. הם אינם כואבים ואינם מפריעים לשגרת היום.

ציפוי חרסינה

ציפוי למינייט מעניק תוצאות אסתטיות בזמן קצר. הוא מתאים לשלל מצבים כולל במקרים בהם לא ניתן לבצע הלבנת שיניים, כשיש צורך בהשלמות קטנות ולשיניים שחוקות או עקומות.

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר
טלפון - 03-9679992

בניית שיניים קדמיות

כאשר אין צורך לצפות את כל השן ניתן להשלים חלק על ידי בניית שיניים קדמיות ולקבל שן מלאה וחזקה. בשיטה נעשה שימוש בחומרי סתימה והבניה מתבצעת במספר שכבות.

שתלים דנטליים

השתלים נותנים את המענה המתקדם והיעיל ביותר עבור אנשים שאיבדו את השיניים שלהן. אחוזי ההצלחה גבוהים מאד (מעל 98%) והם מחזירים את איכות החיים והביטחון העצמי למטופלים.

טיפול משלים להורדת פיגמנטציה בחניכיים

בהמשך לטיפול השיניים האסתטיים ישנו טיפול משלים להורדת פיגמנטציה בחניכיים. עבור פציינטים שסובלים מכתמים כהים בחניכיים, זהו הטיפול המתאים. הטכניקה פשוטה ואינה כואבת. היא מאפשרת תוך טיפול אחד בלבד להיפטר מהכתמים השחורים.

ד"ר גלעד פיסקוס מביא ניסיון של מעל ל-30 שנה בתחום רפואת השיניים. במרפאה ניתן לקבל טיפולים משקמים וטיפולי אסתטיקה דנטלית. כל זאת תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והקפדה על מתן יחס אישי ותשומת לב מרבית לכל מטופל ומטופלת.